کدخبر : 3542

برخی از نمادها بر اساس آگهی‌های منتشر شده در سامانه کُدال در صف موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق‌العاده برای افزایش سرمایه هستند. اما این نمادها کدامند؟

بر اساس آگهی‌های منتشر شده در سامانه کُدال، نمادهای وخاور، زبینا، همراه و وثوق در انتظار افزایش سرمایه هستند.

شرکت کشاورزی و دامپروری بینالود نیشابور، شرکت بانک خاورمیانه و شرکت ارتباطات سیار ایران در خصوص افزایش سرمایه منتظر موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده هستند.

بانک خاورمیانه (وخاور) پیشنهاد افزایش سرمایه از مبلغ یک هزار و ۵۰۰ میلیارد به مبلغ دو هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان، از محل سود انباشته به منظور بهبود نسبت کفایت سرمایه و افزایش سقف فردی تسهیلات و تعهدات که در تاریخ ۱۰ اسفند ۹۹ به تصویب هیئت مدیره رسید و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شد.

برای نماد زبینا (شرکت کشاورزی و دامپروری بینالود نیشابور) افزایش سرمایه شرکت از مبلغ ۴۰ میلیارد به ‌۳۶۴ میلیارد تومان از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها در تاریخ ۱۰ اسفند در مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رسیده است.

نماد همراه پیشنهاد افزایش سرمایه از مبلغ یک هزار و ۹۰۰ میلیارد به مبلغ ۵ هزار و ۵۲۰ میلیارد تومان از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها به منظور اصلاح ساختار مالی و استفاده از فرصت قانونی در تاریخ ۲۱ دی به تصویب هیئت مدیره رسیده است.

آگهی ثبت افزایش سرمایه شرکت سرمایه گذاری وثوق امین بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۲۷ آبان ۹۹ افزایش سرمایه شرکت از مبلغ ۱۷ میلیارد به ‌مبلغ ۲۵ میلیارد از محل سود انباشته در تاریخ ۱۱ اسفند در مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رسید.

 

 

 

 

ارسال نظر:

سهام عدالت
بورس اوراق بهادار
کارگزاری ها
عرضه اولیه
فرابورس
بورس کالا
بورس انرژی
تحلیل های بورسی
‍‍‍