کدخبر : 778

فصل اول مجموعه تلویزیونی «پایتخت» به کارگردانی سیروس مقدم از یکشنبه ۲۷ مهرماه به روی آنتن شبکه آی‌فیلم رفت.

به گزارش رصدبورس فصل اول مجموعه تلویزیونی «پایتخت» به کارگردانی سیروس مقدم از  یکشنبه ۲۷ مهرماه به روی آنتن شبکه آی‌فیلم رفت. 

فصل اول سریال ماجرای خانواده «نقی معمولی» را روایت می‌کند که تصمیم می‌گیرند از شیرگاه به تهران کوچ کنند؛ اما هنگام ورود به پایتخت با مشکلات زیادی مواجه می‌شوند. صاحبخانه می‌میرد و وراث حاضر به تحویل خانه نمی‌شوند، بدین ترتیب در پی مشکلاتی که در تهران برای آنها پیش می‌آید مجبور می‌شوند مدتی را در کامیون ارسطو زندگی کنند.

مشکلات و سختی های این خانواده و مضلات اجتماع و تلاش آن ها برای پشت سر گذاشتن این مشکلات  و شروع یک زندگی در تهران داستان هایی را به همراه دارد که در قالب طنز موضوع اصلی این فیلم را تشکیل می دهد.

بازیگران اصلی این مجموعه محسن تنابنده، ریما رامین‌فر، علیرضا خمسه، احمد مهرانفر، مهران احمدی و نسرین نصرتی هستند.

قرار است این مجموعه شش‌فصلی، که درباره ماجراهای یک خانواده مازندرانی است، پشت‌سر هم برای طرفدارانش در آی‌فیلم به نمایش گذاشته شود.

اولین فصل «پایتخت» به‌کارگردانی سیروس مقدم و نویسندگی محسن تنابنده، در نوروز سال ۱۳۹۰ از شبکه یک سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد.

این سریال هر روز ساعت ۲۱ پخش خواهد شد و تکرار آن فردای همان روز در دو نوبت ۵ صبح و ۱۳ ظهر روی آنتن شبکه آی‌فیلم فارسی خواهد رفت.

 فهرست بازیگران سریال پایتخت ۱:

محسن تنابنده

ریما رامین فر

علیرضا خمسه

احمد مهران فر

سارا و نیکا فرقانی اصل

سمیرا حسن پور

آزیتا لاچینی

خسرو احمدی

نعیمه نظام دوست

فرهاد بشارتی

رضا بنفشه خواه

حسین توشه و...

آنچه دیگران می خوانند:
ارسال نظر:

سهام عدالت
بورس اوراق بهادار
کارگزاری ها
عرضه اولیه
فرابورس
بورس کالا
بورس انرژی
تحلیل های بورسی
‍‍‍