کدخبر : 2913

افشین پیروانی معتقد است گفت: بازیکنان و مربیان شاغل در لیگ برتر به طور مرتب تست کرونا می‌دهند ولی داوران لیگ برتری از ابتدای فصل تاکنون فقط یک بار آزمایش داده‌اند.

 جلسه هماهنگی بازی استقلال و پرسپولیس در سازمان لیگ برگزار شد تا همه چیز برای برگزاری این مسابقه مهیا شود. در این میان افشین پیروانی که به عنوان سرپرست پرسپولیس راهی نشست مذکور شده بود، برای دقایقی به عوامل برگزاری مسابقه اعتراض کرد و انتقادات خود را صریح  بر زبان آورد.

 

یکی از مواردی که پیروانی روی آن تأکید داشت، برگزاری جلسات مذکور به صورت آنلاین بود. سرپرست پرسپولیس در این رابطه می‌گفت: در بسیاری از موارد همه چیز برای برگزاری دربی از قبل هماهنگ شده و نیازی به جمع شدن دور یکدیگر نبودند. همه مسائل را می‌شد به صورت آنلاین و تصویری هماهنگ کرد و فاصله‌گذاری اجتماعی نیز کاملاً رعایت می‌شد. دلیلی ندارد در چنین وضعیتی حتماً همه جلسات هماهنگی حتی اگر برای بازی استقلال و پرسپولیس هم باشد، به صورت حضوری برگزار شود.

 

پیروانی در بخش دیگر سخنان خود به وضعیت داوران اشاره داشت و تصریح کرد: داوران هم جزیی از خانواده فوتبال هستند و سلامت آنها برای ما مهم است. از طرف دیگر، تیم داوری در طول مسابقه با بازیکنان و مربیان در ارتباط هستند و خدای نکرده اگر ناقل باشند، می‌توانند آن را منتقل کنند. چنین مسئله‌ای هم برای خود آنها خطرناک است و هم می‌تواند تیم‌های لیگ برتری را به دردسر بیندازد. چرا بازیکنان و مربیان شاغل در لیگ برتر به طور مرتب تست کرونا می‌دهند ولی داوران لیگ برتری تا جاییکه من می‌دانم که از ابتدای فصل تاکنون فقط یک بار آزمایش داده‌اند؟

 

 

 

 

آنچه دیگران می خوانند:
ارسال نظر:

سهام عدالت
بورس اوراق بهادار
کارگزاری ها
عرضه اولیه
فرابورس
بورس کالا
بورس انرژی
تحلیل های بورسی
‍‍‍