کدخبر : 2854

انفجار گاز مایع در حیاط یک خانه مسکونی در شهرری باعث سوختگی مرد 80 ساله ای گردید.

انفجار  گاز در منزل یک نفر را سوزاند . به دنبال وقوع انفجار گاز و بروز  آتش سوزی  در یک منزل مسکونی در ساعت 14:58 دقیقه روز گذشته، همسایگان از این حادثه با خبر شده و طی تماس با سامانه 125 از سازمان آتش نشانی تقاضای کمک فوری کردند که ستادفرماندهی این سازمان بی درنگ آتش نشانان ایستگاه های 9، 90 و گروه امداد و نجات 17 را به محل حادثه واقع در شهر ری، میدان شهید غیبی، کوچه کلم فروش اعزام کرد.

 

 محمود میرزایی فرمانده آتش نشانان اعزامی در مورد چگونگی بروز این حادثه اظهار داشت: مرد 80 ساله ای در قسمت حیاط منزل مسکونی سه طبقه درحال تخلیه سیلندر11 کیلویی گاز مایع بود که به علت نامعلومی به یک باره  انفجار  مهیبی در این قسمت رخ داد و در پی آن نیز لوازم مستعمل موجود در حیاط منزل دچار آتش سوزی شد.


وی افزود: بر اثر انفجار گاز این پیرمرد 80 ساله دچار  سوختگی  شدید شد و همچنین شعله های آتش به سرعت درحال سرایت به داخل این منزل مسکونی بود.

 

مرد تهرانی در آتش خانه اش سوخت

این فرمانده آتش نشانی تصریح کرد: گروهی از آتش نشانان پس از قطع جریان برق و گاز بلافاصله با استفاده از یک رشته لوله آبده آتش نشانی به همراه یک دستگاه خاموش کننده دستی اقدام به مهار  شعله های آتش  کرده و از سرایت آن به داخل منزل مسکونی جلوگیری به عمل آوردند.
وی ادامه داد: گروه دیگری از آتش نشانان نیز با توجه به اعلام حضور ساکنان در داخل منزل مسکونی اقدام به جستجو کرده و شخص مصدوم که مرد مسنی بود را به بیرون از ساختمان انتقال دادند.
میرزایی با اعلام این که علت بروز این حادثه هم اکنون از سوی کارشناسان آتش نشانی منطقه در دست بررسی است، خاطرنشان کرد: آتش نشانان پیرمرد مصدوم را به عوامل اورژانس تحویل داده و پس از ایمن سازی محل حادثه، موارد ایمنی را به ساکنان آن گوشزد کردند.

 

انفجار گاز مایع در خانه شهرری

انفجار گاز مایع در خانه شهرری

انفجار گاز مایع در خانه شهرری

انفجار گاز مایع در خانه شهرری

انفجار گاز مایع در خانه شهرری

 

 

بیشتر بخوانید:

امین حیایی از ناگفته های ماجرای طلاقش پرده برداشت+فیلم

 

منبع:رکنا

 

ارسال نظر:

سهام عدالت
بورس اوراق بهادار
کارگزاری ها
عرضه اولیه
فرابورس
بورس کالا
بورس انرژی
تحلیل های بورسی
‍‍‍