کدخبر : 1310

شخصی به نام خاوری، در سریال «خانه امن»، توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در کانادا کشته شد.

در قسمت دوم سریال « خانه امن » که با موضوع تلاش های نیروهای گمنام امام زمان(عج) در دستگاه‌های امنیتی از شبکه یک سیما درحال پخش است، در سکانس ابتدایی قسمت دوم شخصی که در فیلم نیز اسمش  خاوری  است و در ویلای شخصی‌اش در  کانادا  زندگی می‌کند توسط یکی از نیروهای وزارت اطلاعات ایران کشته می شود. 

محمود خاوری یکی از فراری های اقتصادی ایران است که در کانادا با پول های بادآورده زندگی لاکچری ای دارد.سردار اشتری می گوید آدرس ویلای خاوری را که در حومه شهر زندگی می کند به پلیس کانادا داده است اما هیچ همکاری ای صورت نگرفته است تا او بازداشت و به ایران بازگردانده شود.

 


خبرداغ:انتقام وحشتناک زن از شوهرش+ فیلم


خاوری در کانادا کشته شد! / محمود خاوری کیست؟!+ فیلم لحظه شلیک گلوله !

 

 

محمود خاوری واقعی کیست؟!

محمودرضا خاوری  (زادهٔ ۵ خرداد ۱۳۳۱) مدیر عامل سابق بانک ملی ایران و از مجرمان محکوم شده به دلیل مشارکت در اختلاس ۳ هزار میلیارد تومانی است.

 محمودرضا خاوری

محمودرضا خاوری در مهر ۱۳۹۰ به بهانهٔ «مشکلات عصبی حادث‌شده و بیماری مزمن» از مقام خود استعفا داد و به کشور کانادا که تابعیت آن را دارا بود گریخت.

خاوری توسط دادگاه انقلاب جمهوری اسلامی ایران به اتهام اخلال در نظام اقتصادی به ۲۰ سال حبس و بابت دریافت رشوه به ۱۰ سال محکوم شده‌استنام خاوری برای مدتی در لیست افراد تحت تعقیب اینترپل وجود داشت ولی از اواسط مهر ۱۳۹۵ خورشیدی، نام وی به عنوان یک شخص در حال تعقیب در وب‌سایت اینترپل مشاهده نمی‌شود.

منبع : رکنا

ارسال نظر:

  • علی محمدی
    0

    با عرض سلام سهام های که ازاد نشده چطور میشه آزاد کرد کی دستور آزاد سازی دولت میده

سهام عدالت
بورس اوراق بهادار
کارگزاری ها
عرضه اولیه
فرابورس
بورس کالا
بورس انرژی
تحلیل های بورسی
‍‍‍