کدخبر : 3223

رویا تیموریان بازیگر ایرانی به بهانه توقیف فیلم قاتل وحشی حمید نعت الله عکسی از خود با موهای تراشیده منتشر کرد و متنی انتقادی نوشت.

رویا تیموریان بازیگر ایرانی به بهانه توقیف فیلم قاتل وحشی حمید نعت الله عکسی از خود با موهای تراشیده منتشر کرد و متنی انتقادی نوشت.

رویا تیموریان بازیگر سینما،تئاتر و تلویزیون کشورمان در انتقاد به توقیف فیلم قاتل وحشی و راه پیدا نکردن این فیلم که ساخته حمید نعمت الله است به جشنواره فیلم فجر عکسی از خود با موهای تراشیده که مربوط به بازی او در فیلم شیفتگی است منتشر کرد و اینطور نوشت:

 

Screenshot_2021-01-28 Royateymourian ( royateymourian) • Instagram photos and videos(1)

 

"ما سینماگران حقمان این نیست".

برای یک زن مو عنصرمهم زیبا بودن است.روزی که فیلمنامه‌ی حاجی‌شاه را میخواندم میدانستم قرار است موهایم تراشیده شود اما من عاشق حرفه‌ام هستم،عاشق نقشم بودم و برایش حاضر شدم از تمام زیبایی های زنانه خودم بگذرم.همه میدانیم عاشقی این حرفها نمیشناسد.شب قبل از تست گریم در دلم آشوب بود حس غریبی بود،اضطراب از دست دادن و همزمان رسیدن به حاجی شاه!

ما از هرکجا که فکر میکردیم پرسیدیم که چه باید کرد.اندازه‌ی مو برای نمایش روی پرده چند سانت باید باشد؟از مراجع مختلف از هرکجا که فکرش راکنید سر آخر هم تمام این زحمات،از دست دادن ها،عاشقی کردن ها،سختی ها کشیدن‌ها بی فایده بود.چرا که قوانین نانوشته و متغیر است و نمی‌شود با تمام معیارهای متغیر فیلم با قصه‌ای حساس ساخت! من برای آن فیلم نامزد دریافت سیمرغ بلورین شدم. اما برای فیلمی که قرار شد برای همیشه در کمد کارگردان بماند و فقط حسرتی در دل ما بگذارد.

حالا امروز میبینیم که این دور تسلسل هنوز دارد در حق بازیگران زن ما ظلم میکند.تا کی و تا کجا ما جان و عشق و انرژی و خلاقیتمان پای سلایق و قوانین متغیر و نانوشته پایمال شود؟

ما سینماگران حقمان این نیست ما لایق رفتار شایسته‌تری هستیم.

 

ارسال نظر:

 • ناشناس
  0

  واقعا انسان موجود عجیبی است، خداوند که خالق اوست خواست تا جنس زن، بین مخلوقاتش محترم و با کرامت باشد. پس به زن اجازه داد تا در میان مرد ها باشد، اما جوری که گوهرش حفظ شود... اما بعضی از زنان باپافشاری این گوهر را در وجود خود خفه میکنند و به این کار افتخار میکنند و عجیب است که به خدا معترضند که چرا حفظ کرامت مرا خواستی!!!

  • 1

   👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • ناشناس
  0

  چه حرف زیباوپرمعنایی

 • ناشناس
  0

  چهره مردانه ایشان بهتر از چهره زنانه شان است.

سهام عدالت
بورس اوراق بهادار
کارگزاری ها
عرضه اولیه
فرابورس
بورس کالا
بورس انرژی
تحلیل های بورسی
‍‍‍