کدخبر : 3015

صحنه ای از واکنش عجیب و خنده دار شهاب حسینی در برنامه همرفیق

لحظه پخش آهنگ "کجا باید برم" روزبه بمانی با واکنش عجیب شهاب حسینی مواجه بود:"چقدر قشنگه، چرا من نشنیده بودم پس!

 

برنامه همرفیق یک برنامه ترکیبی و گفتگو محور با کارگردانی و اجرای شهاب حسینی میباشد که نویسندگی آن را سروش صحت بر عهده دارد و تهیه کنندگی آن نیز بر عهده حسن خدادادی است. در هر قسمت از این برنامه جذاب، هنرمندان محبوب و چهره ‌های سرشناسی به عنوان مهمان حضور خواهند داشت.

 

واکنش شهاب حسینی را در فیلم زیر مشاهده می کینم:

 

 

سید شهاب الدین حسینی تنکابنی 14 بهمن ماه سال 1352 در تهران متولد شد و اصالتا اهل تنکابن است.

این بازیگر جوان تحصیلاتش را در رشته روانشناسی دانشگاه تهران به دلیل اینکه هوای مهاجرت به کانادا را در سر داشت بعد از دو سال نیمه کاره رها کرد.

 

شهاب حسینی

 

سیدفخرالدین حسینی پدر شهاب حسینی از دبیران آموزش و پرورش بود که دستی در ترجمه و تالیف کتاب داشت و چندین رمان و کتاب ترجمه شده توسط او منتشر شد. پدر شهاب حسینی بهمن ماه سال 93 درگذشت.

 

شهاب حسینی و پدرش

شهاب حسینی و پدرش سیدفخرالدین حسینی

 

ازدواج شهاب حسینی

شهاب حسینی یکی از سلبریتی هایی است که در سن پایین ازدواج کرد و خانواده تشکیل داد.

این هنرمند کشورمان در سال 1374 درحالی که تنها 22 سال داشت با پریچهر قنبری همسرش آشنا شد و این آشنایی منجر به ازدواج گردید.

 

شهاب حسینی و همسرش

شهاب حسینی و همسرش پریچهر قنبری

 

آغاز فعالیت شهاب حسینی

شهاب حسینی حضور در دنیای هنر را با گویندگی رادیو آغاز کرد و بعد از تجربه مجری گری در تلویزیون برای اولین بار سال 79 در یک سریال به ایفای نقش پرداخت.

سریال پس از باران به کارگردانی سعید سلطانی اولین سریالی است که شهاب حسینی در آن به ایفای نقش پرداخت. شهاب حسینی در سریال پس از باران ایفاگر نقش علی بود و با هنرمندانی چون محمود پاک نیت، کتایون ریاحی، مرجان محتشم، ثریا قاسمی، جمیله شیخی و... همبازی بود.

این بازیگر جوان یکسال بعد از بازی در سریال پس از باران در سریال پلیس جوان ایفای نقش کرد و با این نقش به شهرت و محبوبیت بیشتری دست یافت.

 

خبرداغ : همسر شاهرخ استخری در بلژیک مدل شد + عکس

 

 

ارسال نظر:

سهام عدالت
بورس اوراق بهادار
کارگزاری ها
عرضه اولیه
فرابورس
بورس کالا
بورس انرژی
تحلیل های بورسی
‍‍‍