کدخبر : 2990

بهاره رهنما بازیگر معروف کشورمان می باشد.به تازگی عکسی از تغییر ظاهر او در فضای مجازی منتشر شده که توجه همه را جلب کرده است.

بهاره رهنما یکی از بازیگران زن ایرانی است که در ۱۰ آذر سال ۱۳۵۲ در هزاوه از توابع استان مرکزی متولد شده.

بهاره رهنما لیسانس ادبیات نمایشی و فوق لیسانس حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته است.

بیوگرافی بهاره رهنما و همسرش پیمان قاسم خانی و جدایی شان +همسر دوم

 

بیوگرافی کامل بهاره رهنما,بهاره رهنما

عکس همسر سابق بهاره رهنما و دخترش

 

بهاره رهنما همسر سابق پیمان قاسم خانی بود و دختری به نام پریا قاسم خانی دارند که تجربه حضور در تئاتر پنجره‌ها و فیلم سینمایی بانو را دارد.

 

 

ازدواج مجدد بهاره رهنما

بهاره رهنما در تاریخ 96/6/4 با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد. مراسم ازدواج مجدد بهاره رهنما جزئیات جالبی داشت. ماشین عروس بهاره رهنما بی ام و شاسی بلند ایکس3 بود! روی کارت عروسی بهاره رهنما، شعری از سیمین بهبهانی نوشته شده بود.

 

بهاره رهنما| عکسهای جنجالی از خالکوبی اش + عکس خالکوبی و بیوگرافی

 

بهاره رهنما برای اولین بار با یک فیلم اکشن – افعی – به سینما‌ آمد. سپس با همسرش (پیمان قاسم خانی) در فیلم عاشقانه بازی کرد.

بهاره رهنما در سال ۱۳۸۰ بازی در یک فیلم کمدی – نان و عشق و موتور هزار – را تجربه کرد که نشان از توانایی او در زمینه فیلمهای کمدی داشت.اما شاید بازی در فیلم گاوخونی ساخته بهروز افخمی یکی از بهترین فرصتها برای نمایش توانایی هایش باشد.

 

 

کاهش وزن همیشه با دردسر های زیادی همراه است  بهاره رهنما  بازیگر کشورمان مدتی قبل برای  کاهش وزن خود , اقدام به انجام عمل جراحی کرد.این بازیگر 45 ساله همچنان کاهش وزن را تجربه می کند.عکس جدیدی از قبل و بعد بهاره رهنما منتشر شده است که در ادامه مشاهده می کنید.

 

19dfd3b1-ed95-4e19-bf2e-82e3c8b092b0

ارسال نظر:

سهام عدالت
بورس اوراق بهادار
کارگزاری ها
عرضه اولیه
فرابورس
بورس کالا
بورس انرژی
تحلیل های بورسی
‍‍‍