کدخبر : 2919

مهران احمدی، بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون و همچنین برنامه ریز، دستیار کارگردان و مدیر تولید میباشد.او در صفحه ایستاگرامش عکسی در ویلای خود منتشر کرده که در ادامه مشاهده خواهید کرد.


مهران احمدی در سال 1352 در تهران متولد شد، او بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون و همچنین برنامه ریز، دستیار کارگردان و مدیر تولید میباشد.

 

مهران احمدی در کودکی به نیشابور کوچ کرده است. چند سال زندگی در نیشابور کافی بود که او لهجه یک نیشابوری را با نقش نعیم در سریال مهرآباد به زیبایی ایفا کند.

از اولین کارهای تئاتری مهران احمدی می توان چند و چون به چاه رفتن، محاکمه ژاندارک و آسید کاظم را نام برد و از اولین کارهای تلویزیونی او می توان به بازی در سریال های سیمای خانواده اشاره کرد. مهران احمدی بازیگری در سینما را با فیلم آدم به کارگردانی عبدالرضا کاهانی آغاز کرد. 

 

فیلمشناسی مهران احمدی

 

مهران احمدی ازدواج کرده و ثمره این زندگی یک دختر بنام باران می باشد، می گوید دخترم عاشق امیر تتلو است و در ماشین آهنگ های او را گوش می دهد.

مهران احمدی در فیلم بیست از همین کارگردان مورد توجه قرار گرفت و به همراهی او با کاهانی در چند اثر دیگر منجر شد. همکاری احمدی با کاهانی به هنرنمایی های متنوعی برای مهران احمدی منجر شد که از متفاوت ترین آنها می توان به نقش آدمی دوجنسیتی در فیلم سینمایی اسب حیوان نجیبی است، اشاره کرد.

یکی دیگر از نقش های ماندگار او در سریال پایتخت می باشد.

 

 

در ادامه عکسی که مهران احمدی از ویلای خود در صفحه شخصی اش منتشر کرده است را مشاهده میکنید:

 

bc1a2501-e1b3-49b4-975e-25c7e950bae2

ارسال نظر:

سهام عدالت
بورس اوراق بهادار
کارگزاری ها
عرضه اولیه
فرابورس
بورس کالا
بورس انرژی
تحلیل های بورسی
‍‍‍