کدخبر : 3681

طلای ۱۸ عیار نسبت به روز گذشته با شش هزار تومان کاهش به یک میلیون و ۱۹ هزار تومان رسید. بازرس هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران می‌گوید: با افت قیمت دلار طلا و سکه ارزان شد. پیش‌بینی می‌شود طلا فردا تغییر نمی‌کند.

با افت ۳۵۰ تومانی قیمت دلار و رسیدن به کانال ۲۴ هزار و ۶۳۰ تومان طلا و سکه ارزان شد.

به گفته بازرس هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران، مذاکرات ایران با آمریکا در راستای اجرای برجام بازار ارز، طلا و سکه را تحت تاثیر قرار داده است. هر چه تنش‌ها برای اجرای برجام کمتر شود، قیمت طلا و سکه روند نزولی می‌گیرد. پیش‌بینی می‌شود قیمت طلا و سکه نسبت به امروز تغییری نمی‌کند.

سید محمود فضل آذر شربیانی معتقد است: در بازار تقاضا چندانی برای خرید طلا وجود ندارد. انس جهانی طلا هم به دلیل تنش‌های سیاسی ۱۱ دلار افزایش یافت و با قیمت یک هزار و ۷۰۹ دلار معامله شد.

انواع سکه چقدر گران شد؟

قیمت سکه نسبت به دیروز چقدر نوسان داشت؟ آذر شربیانی در پاسخ به این سوال توضیح می‌دهد طلای ۱۸ عیار با شش هزار تومان کاهش نسبت به دیروز به قیمت یک میلیون و ۱۹ هزار تومان رسید. سکه طرح جدید با ۵۰ هزار تومان کاهش با قیمت ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان معامله شد. نیم سکه نسبت به دیروز با ۵۰ هزار تومان افزایش با قیمت شش میلیون و ۱۵۰ هزار تومان فروخته شد.

ربع سکه نسبت به دیروز با ۱۰۰ هزار تومان کاهش با قیمت سه میلیون و ۸۵۰ هزار تومان معامله شد. سکه گرمی هم روند ثابتی داشت و با قیمت دو میلیون و ۲۵۰ هزار تومان معامله شد.

 

 

 

منبع:تجارت نیوز

آنچه دیگران می خوانند:
ارسال نظر:

سهام عدالت
بورس اوراق بهادار
کارگزاری ها
عرضه اولیه
فرابورس
بورس کالا
بورس انرژی
تحلیل های بورسی
‍‍‍