کدخبر : 433

با شروع معاملات امروز بازار سهام شاخص کل بازار به دلیل تقاضا در اکثر نمادهای شاخص‌ساز بیش از ۳٫۵ درصد رشد کرد و به یک میلیون و ۶۰۰ هزار واحد رسید.

به گزارش رصدبورس ، در حالی که روند بازار این هفته مثبت است و شاخص کل در کنار شاخص هم‌وزن در حال پیشروی هستند اما از طرفی نیز بازارهای موازی مانند دلار و مسکن و خودرو نیز پا به پای بورس رشد داشتند.

 

توئیت‌های مردم را در ادامه بخوانید:

بازار سهام رنگ دلار گرفت

«از امروز نشانه ترسه ترس داشتن ریال …ریال داران در نمودار احساسات در مرحله ترس شدید هستن و این اصلا خوشحال کننده نیست هر چیزی که دارایی محوراست مورد هجوم خریداران ترسیده از ریزش ریال شده امیدوارم نرخ صرافی ملی برگردد زیر ۳۰ تا شاید از این ستون تا ستون دیگر فرجی شد»

«امروز بعد از مدت ها علائم خوبی در بورس می بینم.»

«الان واقعا ریال داشتن ترسناکه»

«روحانی وعده گشایش اقتصادی داد شاخص بورس ۴۰۰هزارریزش کرد ، ترامپ دیروز ۱۷ تا بانک تحریم کرد امروز شاخص #بورس مثبت بود.»

«بازار بورس رنگ دلار گرفت؛ به دنبال دور جدید سقوط ریال، در بازار امروز بیش از ۲۶۰ نماد بورسی مثبت و تنها ۶۰ نماد منفی شد. شاخص کل بورس با افزایش ۳۶ هزار واحدی به ۱۵۷۷ هزار واحد رسید»

«دلار  ۳۱،۰۵۰  ، یورو دولتی ۲۶،۷۰۰  ، شاخص کل بورس ۱،۵۸۸ هزار»

«پارسال ساعتها بحث میکردیم چطور باید خلق پول بانکی را مهار و نقدینگی را فریز کرد که خطر حمله به بازار ارز حداقل شود چی ‌فکر میکردیم چی‌شد! از بهار ۹۹ اول با دستکاری سودبانکی، سپرده‌هارا هل‌داد بسمت بورس بعد بورس راهم پوکاند همه را هل‌داد بطرف ارز مثل گاوی که وارد بلورفروشی میشه خسارت زد»

«دلار ۳۰ تومانی ۵۰٪ بالاتر از تعادلی است آن زمان که هشدار می‌دادیم رشد شدید نرخ بهره بین بانکی موجب سقوط بورس و حرکت نقدینگی به سمت بازار ارز میشود برخی می‌گفتند برعکس است و رشد بورس موجب رشد ارز و مسکن در بازار شده است این وضع بورس آنهم بازار دلار! آخ از کتابخوان های بی تجربه!»

«می توانید سالی یک خودرو بخرید اما تا ۲ سال امکان فروش ندارید!»

«بورس بازاش یه نیم نگاه به سهم #ونچر بندازن… امروز 100% مثبت خورده !!!»

ینی پریروز اگه یه میلیارد گذاشته بودی امروز دومیلیارد برمیداشتی»

منبع :تجارت‌نیوز

آنچه دیگران می خوانند:
ارسال نظر:

سهام عدالت
بورس اوراق بهادار
کارگزاری ها
عرضه اولیه
فرابورس
بورس کالا
بورس انرژی
تحلیل های بورسی
‍‍‍