در برنامه بورس نامه شبکه تیوا مطرح شد:

کدخبر : 2926

به گزارش رصد بورس: کارشناس بازار سرمایه در برنامه بورس نامه با اشاره به اینکه تعداد جامعه بورسی کشور به طور مستقیم و غیر مستقیم به بیش از ٥٠ میلیون نفر رسیده است، بر ضرورت تشکیل کانون سهامداران حقیقی تاکید کرد.

به گزارش رصد بورس: رضا امامی کارشناس بازار سرمایه در برنامه بورس نامه شبکه تیوا بورس بیان کرد: بازار سرمایه امروز ایران با بازار یک و چند دهه قبل کاملا متفاوت است و تعداد بازیگران آن صرفا محدود به چند حقوقی و بازیگر بزرگ نهادی نیست. 

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر روند بازار متکی بر رفتار حقوقی ها نیز است، گفت: اگر بپذیریم که جامعه بورسی به لحاظ تعدادی و کدهای معاملاتی مستقیم و غیرمستقیم به ٥٠ میلیون نفر رسیده است، دیگر نمی توان مطالبات این بازار را نادیده و بر روی گفتمان امروز جامعه بورسی ایران خط بطلان کشید و صدای آنان را نشنید.

کارشناس بازار سرمایه به اعتراض برخی سهامداران نیز اشاره کرد و افزود: اعتراضات زمانی به نتیجه می رسد که در قالب تشکل باشد. وظیفه نمایندگان مجلس و رسانه ها این است که به موضوع تشکیل کانون سهامداران حقیقی بیش از گذشته بپردازند و از این طریق گفتمان سهامداری امروز را مطالبه کنند. 

همچنین در برنامه امامی در خصوص موضوع قیمت گذاری فولاد و تاثیر سیاست بر بازار سرمایه نیز گفت و گو کرد که علاقه مندان برای دیدن برنامه می توانند به شبکه تیوا بورس در سایت تیوا به آدرس www.tva.tv مراجعه کنند.

 

 

 

 

روابط عمومی تیوا

ارسال نظر:

سهام عدالت
بورس اوراق بهادار
کارگزاری ها
عرضه اولیه
فرابورس
بورس کالا
بورس انرژی
تحلیل های بورسی