کدخبر : 788

دژپسند گفت: دارا سوم به زودی در بازار سرمایه عرضه می‌شود، اما زمان دقیق آن هنوز مشخص نیست.

به گزارش خبرنگار رصدبورس، فرهاد دژپسند در حاشیه جلسه شورای گفت‌و‌گوی دولت و بخش خصوصی تصریح کرد: مهم‌ترین مسائل مطرح شده در این نشست نحوه بازگشت ارز حاصل از صادرات و ورود آن به چرخه‌ی اقتصادی است و تصمیم بر این گرفته شد که از این پس در جلسات آتی وزیر صمت و رییس کل بانک مرکزی برای حل این مسائل حضور پیدا کنند.

او افزود: امیدواریم با تصمیم گیری‌های صحیح در خصوص بازگشت ارز حاصل از صادرات، در نیمه دوم سال شاهد تحقق این مهم و افزایش درآمد‌های ارزی باشیم.

وزیر امور اقتصاد و دارایی با اشاره کارت‌های بازرگانی یکبار مصرف بیان کرد: خواسته‌ی دولت جمع آوری کارت‌های بازرگانی و جلوگیری از سوءاستفاده از آن‌ها است که امیدواریم به زودی اجرا شود.

دژپسند در پاسخ به خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان تصریح کرد: دارا سوم به زودی در بازار سرمایه عرضه می‌شود، اما زمان دقیق آن هنوز مشخص نیست.

وزیر اقتصاد با اشاره به تحولات روز‌های اخیر بازار سرمایه گفت: این نوسانات گاهی به خاطر برخی مسایل پیرامونی رخ می‌دهد و من معتقد نیستم که بورس کف‌های جدیدی را تجربه می‌کند.

او درباره تزریق یک درصد از منابع صندوق توسعه ملی به بازار سرمایه هم گفت: تفاهم نامه مورد نظر با این صندوق در حال انجام است.

دژپسند تصریح کرد: دیدگاه تحلیلگران این است که وضعیت بازارسرمایه رو به رشد خواهد بود.

منبع :باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر:

سهام عدالت
بورس اوراق بهادار
کارگزاری ها
عرضه اولیه
فرابورس
بورس کالا
بورس انرژی
تحلیل های بورسی
‍‍‍