کدخبر : 2428

امروز معامله‌گرها ۱۶هزار و ۸۴۵میلیارد تومان سهام خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه بانک‌ها و مؤسسات اعتباری تعلق داشت و ۴.۷ درصد از کل سهام مدیریت سرمایه گذاری کوثربهمن (#وکبهمن) معامله شد.

به گزارش رصدبورس  در بورس امروز در مجموع حدود ۱۶هزار و ۸۴۵میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «شستا»، «وتجارت»، «خودرو»، «وبصادر» و «دی» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در پنجمین روز هفته معادل ۵۳۵میلیارد تومان سهام سرمایه گذاری تامین اجتماعی دست به دست شد، بانک تجارت پس از معاملاتی به ارزش ۴۳۰میلیارد تومان دوم شد و سهام ایران خودرو نیز به جایگاه سوم معاملات رسید.

بیشترین معاملات بورس و فرابورس امروز به گروه «بانک‌ها و مؤسسات اعتباری» تعلق داشت به طوری که دو هزار و ۹۰میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه «خودرو و ساخت قطعات» با معاملات هزار و ۸۲۰میلیارد تومانی دوم شد و «فلزات اساسی» در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز ۴.۷درصد از کل سهام مدیریت سرمایه گذاری کوثربهمن (#وکبهمن) معامله شد، ۱۰ نماد برتر سهم ۲۳درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در ۳۳سهم به بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۴۲نماد نخست اختصاص داشت.

ارزش معاملات سهام 99.09.19

رتبه‌بندی سهام در معاملات بورس و فرابورس 99.09.19

منبع : اقتصاد آنلاین

ارسال نظر:

سهام عدالت
بورس اوراق بهادار
کارگزاری ها
عرضه اولیه
فرابورس
بورس کالا
بورس انرژی
تحلیل های بورسی
‍‍‍