کدخبر : 1541

در حالی که معاملات امروز بازار سهام با افزایش تقاضا آغاز شد ولی در ادامه روند معاملات عرضه در نمادهای شاخص‌ساز بیشتر شد، اما ادامه روند معاملات امروز چگونه خواهد بود؟

به گزارش رصدبورس، به دلیل افزایش قیمت‌های جهانی و خبر ساخت واکسن کرونا روند بازار سهام امروز با شروع معاملات صعودی شد اما با ادامه روند معاملات بازار سهام عرضه در نمادهای شاخص‌ساز بیشتر شد و شاخص کل بعد از صعود به شاخص یک میلیون و 223 هزار واحد روند نزولی پیدا کرد و به یک میلیون و 216 هزار واحد رسید.

پیمان حدادی، کارشناس بازار سهام در رابطه با روند بازار سهام امروز گفت: افزایش تقاضا در بازار سهام امروز باعث شد تا حقیقی‌ها شروع به خرید در برخی نمادها کنند اما به نظر می‌رسد شاخص کل بازار سهام امروز نوسانی جزئی خواهد شد و حتی احتمال منفی شدن شاخص در ادامه روند معاملات بازار سهام وجود دارد اما ریزش شاخص کل بسیار جزئی و حتی کمتر از صعود نیم درصدی شاخص کل امروز است.

این کارشناس در پاسخ به این سئوال که آیا اصلاح بازار تمام شده گفت: فعلا چیزی معلوم نیست و باید تا ثابت شدن متغییرها صبر کرد، زیرا فعلا نمی‌شود در مورد بازار سهام پیش‌بینی دقیقی داشت.

منبع :تجارت‌نیوز

ارسال نظر:

سهام عدالت
بورس اوراق بهادار
کارگزاری ها
عرضه اولیه
فرابورس
بورس کالا
بورس انرژی
تحلیل های بورسی
‍‍‍