کدخبر : 1321

انتخابات آمریکا در حال برگزاری است و روز قبل از انتخابات روند بازار سهام نزولی بود اما بورس روز بعد از انتخابات چگونه خواهد بود؟

به گزارش رصدبورس، بعد از دوره اصلاح قیمتی بازار سهام روند شاخص کل نزولی شد و کارشناسان علت این روند نزولی را انتظار بازار سرمایه برای برگزاری انتخابات آمریکا و مشخص شدن تکلیف دلار می‌دانند. اما روند اولین روز معاملات بازار سهام بعد از انتخابات آمریکا چگونه خواهد بود؟

 


خبرداغ:مهم ترین اخبار بورس سه شنبه 13 آبان 99


 

پیمان حدادی، کارشناس بازار سرمایه در رابطه بازار فردا گفت: احتمالا فردا تا پایان معاملات بازار سهام نتیجه انتخابات آمریکا مشخص نشده است و به همین دلیل به نظر می‌رسد بازار فردا روندی متعادل خواهد داشت و نه روند نزولی جدی و نه روند صعودی جدی دارد.

این کارشناس در ادامه افزود: بازار سهام انتخابات آمریکا را پیش‌خور کرده و به نظر من نتیجه انتخابات اهمیت چندانی ندارد و بعد از انتخابات آمریکا روند بازار سهام صعودی خواهد بود. اگر بایدن رئیس جمهور شود بازار سهام کمی با تاخیر رشد خود آغاز خواهد کرد اما با پیروزی ترامپ نیز روند بازار سهام صعودی خواهد بود.

 پیمان حدادی، کارشناس بازار سرمایه در رابطه بازار سهام روز چهارشنبه 14 آبان ماه گفته است: احتمالا در روز چهارشنبه تا پایان معاملات بازار سهام نتیجه انتخابات آمریکا مشخص نشده است و به همین دلیل به نظر می‌رسد بازار در این روز روندی متعادل خواهد داشت و نه روند نزولی جدی و نه روند صعودی جدی دارد.

منبع :تجارت نیوز

ارسال نظر:

سهام عدالت
بورس اوراق بهادار
کارگزاری ها
عرضه اولیه
فرابورس
بورس کالا
بورس انرژی
تحلیل های بورسی
‍‍‍