کدخبر : 1285

امروز سهامداران شرکت‌های حمل و نقل توکا، پلی پروپیلن جم و آهنگری تراکتورسازی ایران در بورس و معامله‌گران شرکت‌های کشت و صنعت دشت خرمدره، شیر و گوش زاگرس شهرکرد و کشت و دام قیام اصفهان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش رصدبورس ، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار با افت 15هزار و 325واحدی، در ارتفاع یک‌میلیون و 264هزار و 537واحد به کار خود پایان داد و 5میلیارد و 832میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 4هزار و 599میلیارد تومان در 587هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های حمل و نقل توکا، پلی پروپیلن جم و آهنگری تراکتورسازی ایران بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های ماشین‌سازی اراک، صنایع پتروشیمی خلیج فارس و بین‌المللی توسعه ساختمان بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و 207میلیون ورقه به‌ارزش 2هزار و 144میلیارد تومان در 324هزارنوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 123واحد افت کرد و در ارتفاع 15هزار و 860واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های کشت و صنعت دشت خرمدره، شیر و گوش زاگرس شهرکرد و کشت و دام قیام اصفهان بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های افرانت، پتروشیمی ارومیه و سرمایه‌گذاری سبحان بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

منبع :تسنیم

آنچه دیگران می خوانند:
ارسال نظر:

سهام عدالت
بورس اوراق بهادار
کارگزاری ها
عرضه اولیه
فرابورس
بورس کالا
بورس انرژی
تحلیل های بورسی
‍‍‍