توسط بانک توسعه تعاون:

کدخبر : 4109

به گزارش رصد بورس: معاون عملیات بانکی بانک توسعه تعاون از ایفای نقش این بانک در اجرای طرحهای سردخانه‌ای بخش کشاورزی استان اردبیل به میزان 200 میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش رصد بورس: حسن شریفی معاون عملیات بانکی بانک توسعه تعاون در جلسه کارگروه اشتغال استان اردبیل که با حضور بهنام‌جو استاندار اردبیل و منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد اظهار داشت: استان اردبیل جهت ایجاد و تکمیل سردخانه‌های‌ بخش کشاورزی نیازمند 900 میلیارد ریال تسهیلات است که با ایفای نقش بانک توسعه تعاون و دو بانک دیگر این مهم قابل انجام است.

شریفی تصریح نمود: سهم بانک توسعه تعاون در راه‌اندازی و تکمیل سردخانه‌های بخش کشاورزی استان 200 میلیارد ریال است که انجام این طرح‌ها در حمایت از بخش کشاورزی استان بسیار مثمر ثمرمی باشد.

شریفی گفت: همچنین به ارزش 2 هزار میلیارد ریال طرح‌های اشتغال‌زایی تعاونگران استان اردبیل به بانک توسعه تعاون معرفی می‌شوند تا از محل ماده 52 قانون برنامه ششم و از محل صندوق توسعه ملی منابع درخوری با عاملیت بانک به این طرحها اختصاص یابد.

وی افزود: بانک توسعه تعاون همواره در اجرای سیاست‌های ایجاد اشتغال و رونق تولید، همگام با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی حرکت نموده است و در سفرهای استانی مقامات ارشد وزارتخانه نیز هم افزایی میان دستگاههای همکار منجر به راه اندازی و از سرگیری مهم پروژه های تولیدی و صنعتی استانها می گردد.

شریفی خاطر نشان کرد: طرح های موثر دستگاههای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تحرک بخشی به سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال نقش اساسی داشته و اجرای طرح حمایت از ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری موجب مهاجرت معکوس به این مناطق شده است.

وی با بیان اینکه تامین تسهیلات طرح های اقتصادی از اولویت های استانها برای حمایت از سرمایه گذاری است افزود: با همکاری مناسب بانک ها امروز شاهد به بهره برداری رسیدن طرح های مهم اقتصادی، تولیدی و زیر ساختی هستیم.

شایان ذکر است در این جلسه حمید رضا البرزی مدیر امور اعتباری بانک توسعه تعاون ، عادل کریمی مدیر امور شعب استان اردبیل و نمایندگان دستگاههای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز حضور داشتند.

ارسال نظر:

سهام عدالت
بورس اوراق بهادار
کارگزاری ها
عرضه اولیه
فرابورس
بورس کالا
بورس انرژی
تحلیل های بورسی
‍‍‍