کدخبر : 4079

قیمت طلای ۱۸ عیار نسبت به روز گذشته با هشت هزار تومان کاهش به یک میلیون و ۳۳ هزار تومان رسید. دبیر هیات مدیره اتحادیه طلای تهران می‌گوید: در سه ماه گذشته قیمت سکه به ثبات رسیده و با شرایط موجود قیمت سکه به کمتر از ۱۰ میلیون تومان نمی‌رسد.

 با تعطیلی بازارهای جهانی انس طلا نسبت به دیروز در کانال یک هزار و ۷۷۷ دلار ثابت باقی ماند. طلا و سکه اما امروز در بازار ایران ارزان شد.

 

دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا گفت: به دلیل بسته شدن واحدهای صنفی قیمت فعلی طلا براساس انس جهانی طلا و قیمت ارز محاسبه می‌شود. با توجه به مذاکرات اخیر، نبود تقاضا و تعطیلی واحدهای صنفی پیش‌بینی می‌شود قیمت طلا فردا هم کاهش داشته باشد.

 

آیا قیمت سکه به ۹ میلیون تومان می‌رسد؟ نادر بذرافشان پاسخ داد: در سه ماه گذشته قیمت سکه و طلا به ثبات رسیده است. قیمت سکه در بازه قیمتی ۱۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و ۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان نوسان داشته است.

او اظهار کرد: با شرایط موجود پیش‌بینی می‌شود قیمت سکه به کمتر از ۱۰ میلیون تومان نمی‌رسد.

 

سکه ارزان شد

قیمت سکه نسبت به روز گذشته چقدر نوسان داشت؟ بذرافشان در پاسخ به این سوال توضیح می‌دهد طلای ۱۸ عیار با هشت هزار تومان کاهش به یک میلیون و ۳۳ هزار تومان رسید. سکه طرح جدید با ۲۷۰ هزار تومان کاهش با قیمت ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان معامله شد.

نیم سکه با ۱۰۰ هزار تومان کاهش با قیمت شش میلیون و ۲۰۰ هزار تومان معامله شد. ربع سکه با ۸۰ هزار تومان کاهش با قیمت سه میلیون و ۸۷۰ هزار تومان فروخته شد. سکه گرمی هم ۵۰ هزار تومان ارزان شد و با قیمت دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان معامله شد.

 

 

ارسال نظر:

سهام عدالت
بورس اوراق بهادار
کارگزاری ها
عرضه اولیه
فرابورس
بورس کالا
بورس انرژی
تحلیل های بورسی
‍‍‍