کدخبر : 3755

علت دوری جواد عزتی از بازیگری

اخیرا محمد کارت به عنوان کارگردان فیلم سینمایی «شنای پروانه» درباره به حضور جواد عزتی در این فیلم و تجربه همکاری اش با این بازیگر اظهار کرد: خوشحالم که برای فیلم اولم در مقام کارگردان با آن شرایط سخت و پیچیده ای که داشت جواد عزتی همراهم بود. جواد عزتی بازیگری میباشد که دید 360 درجه دارد. این به این معناست که تمرکز و توجه اش صرفاً رو به کار خودش نیست، آنقدر باهوش و جامع میباشد که به عنوان یک بازیگر به تعامل همه جانبه با دیگر عوامل معتقد است.

در هنگام ضبط پلان نه فقط به بازی خودش بلکه به صدابردار، فیلمبردار و دیگر عوامل نیز توجه دارد و حتی گاهی در جهت کیفیت کل کار از خودگذشتگی های تحسین برانگیزی به خرج می دهد. فقط به فکر خودش نیست و از طرفی آنقدر غرق در نقش نمی شود که نتواند خودش را از بیرون ببیند. اجازه نمی دهد غرق شدن در نقش، مزاحمت های غیرحرفه ای برای دیگر عوامل به وجود بیاورد. جواد هیچگاه خودخواهی های آزاردهنده ندارد.

از تخصص او می توانم خیلی بیشتر حرف بزنم ولی برای من که یک آدم دلی و عاطفی هستم جواد عزتی به علاوه تخصصش یک فرد دوست داشتنی است.

این کارگردان درباره کارنامه جواد عزتی در سال های اخیر هم توضیح داد: در چند سال اخیر خودخواسته یا ناخواسته تعداد زیادی فیلم را بازی کرد که فکر می کنم هرچند در اغلب آنها موفق بود اما به زعم من اگر این تعدد کار نبود کیفیتش حتی بیشتر از اینکه هست، می شد.

کارت در پایان گفت: خوشحالم که کاملاً آگاهانه یک سال از بازی فاصله گرفت و علی رغم همه پیشنهادها بازی نکرد تا بتواند پوست اندازی کند و دوباره با روحیه جدید برگردد. امیدوارم در کار جدیدش؛ سریال «زخم کاری» به کارگردانی محمدحسین مهدویان او و همه عوامل کار موفق باشند و جواد نیز در مسیر پیش رو با انتخاب های درست روز به روز بهتر از قبل باشد.

 

 

 

منبع:ساعدنیوز

آنچه دیگران می خوانند:
ارسال نظر:

سهام عدالت
بورس اوراق بهادار
کارگزاری ها
عرضه اولیه
فرابورس
بورس کالا
بورس انرژی
تحلیل های بورسی
‍‍‍