کدخبر : 3517

به گزارش رصد بورس: با هدف قدردانی از پذیرندگان دستگاه‌های کارتخوان متصل به حساب بانک دی، مراسم دومین مرحله قرعه‌کشی جشنواره دی تا دی برگزار شد.

به گزارش رصد بورس: در مراسمی که با حضور ابوالفضل رضایی، عضو هیئت عامل و معاون اعتبارات، جمشید رحیمی، مدیر امور نظارت و بازرسی، مهدی پورمهر، رییس اداره بازاریابی و علیرضا سمیعی، مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک دی برگزار شد، برندگان دومین مرحله قرعه‌کشی جشنواره دی تا دی معرفی شدند.

بر اساس این گزارش، در جشنواره دی تا دی که از دی‌ماه سال جاری و با هدف تکریم دارندگان دستگاه‌های کارتخوان و اعطای خدمات و تسهیلات متمایز و ویژه به آنها آغاز شده است، پذیرندگان دستگاه‌ها بر اساس امتیاز کسب شده از مجموع تراکنش‌های ماهانه (هر 10 میلیون ریال 1 امتیاز) و میانگین مانده ماهیانه (هر 10 میلیون ریال 10 امتیاز)، در قرعه کشی جوایز ماهانه و پایان دوره جشنواره شرکت داده می‌شوند.

در مراسم دومین مرحله قرعه‌کشی جشنواره که در ساختمان مرکزی بانک دی و با نظارت رسمی نمایندگان ناظر مدیریت امور نظارت و بازرسی و معاونت فناوری اطلاعات بانک دی برگزار شد، برندگان یک جایزه 100 میلیون ریالی، ده جایزه 20 میلیون ریالی، بیست جایزه 10 میلیون ریالی و سی جایزه 2 میلیون ریالی بهمن ماه جشنواره مشخص شدند.

گفتنی است جوایز برندگان دومین مرحله قرعه‌کشی، حداکثر تا پایان اسفند‌ماه سال جاری به حساب متصل به دستگاه کارتخوان آنها واریز می‌گردد.

 

 

 

 

روابط‌عمومی بانک دی

ارسال نظر:

سهام عدالت
بورس اوراق بهادار
کارگزاری ها
عرضه اولیه
فرابورس
بورس کالا
بورس انرژی
تحلیل های بورسی
‍‍‍