کارشناس بازار سرمایه در برنامه تیوا بورس مطرح کرد:

کدخبر : 3073

به گزارش رصد بورس: کارشناس بازار سرمایه با تاکید بر اینکه لازم است سازمان بورس در اقدامی فوری برای صیانت از سرمایه حدود ٦٠ میلیون سهامدار بازار سرمایه، دامنه نوسان را محدود کند، گفت: این اقدام باید حداقل در محدوده منفی صورت گیرد تا از آب شدن سرمایه مردم جلوگیری شود.

به گزارش رصد بورس: نیما میرزایی در برنامه تیوا بورس که روز از شبکه تیوا پخش می شود، اوضاع بازار بورس را نامطلوب دانست و افزود: نمودارهای مربوط به سهام های کوچک و شاخص هموزن حکایت از ریزش و اشباع خرید دارند. در حال حاضر یکدست بودن صف های فروش و رنج های منفی بازار عمدتا به دلیل کاهش قیمت دلار و چشم انداز فعالین بازار سرمایه است.

وی ادامه داد: باید به این موضوع دقت کنیم که دلار تا چه میزان قرار است ریزش داشته باشد. در حال حاضر واکنش بازار سرمایه نسبت به صحبت های هفته گذشته رئیس جمهور در خصوص دلار ١٥ هزار تومانی بیش از حد است.

کارشناس بازار سرمایه گفت: تمام فعالین اقتصادی معتقدند که بازار بورس به نقطه ارزندگی نزدیک شده است به همین دلیل در این شرایط باید با نگاه مسئولانه و مدبرانه نسبت به بازار،  مشکل دامنه نوسان در اولین فرصت حل شود.

علاقه مندان جهت مشاهده کامل این برنامه می توانند به سایت تیوا به آدرس www.tva.tv مراجعه کنند.

 

 

روابط عمومی تیوا

ارسال نظر:

سهام عدالت
بورس اوراق بهادار
کارگزاری ها
عرضه اولیه
فرابورس
بورس کالا
بورس انرژی
تحلیل های بورسی
‍‍‍