تیوا پوشش می‌دهد:

کدخبر : 2977

به گزارش رصد بورس: برنامه این هفته رابونا شبکه تیوا اسپورت به موضوع تحریم های ظالمانه ورزشی علیه ایرانی‌ها خواهد پرداخت که به صورت زنده توسط تلویزیون تعاملی تیوا پوشش داده خواهد شد.

به گزارش رصد بورس:  در برنامه رابونا این هفته که به صورت اختصاصی در شبکه تیوا اسپورت پخش می‌شود؛ خلاصه بازی‌های لیگ‌های معتبر اروپایی از جمله چهار لیگ معتبر انگلیس، آلمان، اسپانیا و ایتالیا و لیگ قهرمانان پخش شده و با حضور کارشناسان و خبرنگاران تخصصی، هر کدام از لیگ‌ها مورد تحلیل و بررسی قرار می‌گیرد.

همچنین در این برنامه بخش جذابی برای تعامل بین برنامه و بینندگان وجود دارد که در آن شرایطی فراهم شده تا طرفداران تیم‌های اروپایی به صورت اسکایپ در خصوص وضعیت تیم‌هایشان گفت‌وگو کنند که این هفته به کانون هواداران آث میلان در ایران اختصاص داده شده است.

همچین بخش دید عمودی برنامه با حضور بابک سرانی آذر خبرنگار و کارشناس فوتبال به مبحث تحریم های ظالمانه ورزشی علیه ایرانی‌ها خواهد پرداخت.

برنامه رابونا برای علاقه‌مندان به حوزه فوتبال لیگ های اروپایی، هر چهارشنبه ساعت 20:15 از شبکه تیوا اسپورت به صورت اختصاصی پخش می شود.علاقه مندان برای مشاهده این برنامه می توانند به شبکه تیوا اسپورت در سایت تیوا به آدرس www.tva.tv مراجعه کنند.

روابط عمومی تیوا

ارسال نظر:

سهام عدالت
بورس اوراق بهادار
کارگزاری ها
عرضه اولیه
فرابورس
بورس کالا
بورس انرژی
تحلیل های بورسی