در جریان برگزاری نمایشگاه ITE 2020 اعلام شد

کدخبر : 2970

به گزارش رصد بورس: مدیر یک شرکت ایرانی در جریان برگزاری ششمین نمایشگاه تراکنش ایران می‌گوید، شرکتش به‌زودی رمزارزی ارائه می‌کند که می‌تواند مشکلات مربوط به حوالجات تجار و صادرکنندگان را برطرف کند.

به گزارش رصد بورس: عبدالرضا عامریان، مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت توسعه سرمایه‌گذاری "شبا" در جریان ششمین دوره نمایشگاه تراکنش ایران به تشریح فعالیت‌های این شرکت پرداخت و گفت: مجموعه سرمایه‌‌گذاری شبا از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را به‌‌صورت غیررسمی در حوزه‌های مختلف سرمایه‌گذاری در داخل و خارج از کشور کار خود را آغاز کرد.

او با اشاره به اینکه بیشترین فعالیت این شرکت در زمینه خدمات ارزی در کشورهای حوزه خلیج‌‌فارس و آسیای میانه، بود، مدیریت منابع انسانی مدیریت استراتژیک و چرخه تسهیلات اعتباری را از دیگر خدمات این شرکت برشمرد و افزود: در حال حاضر مجموعه شبا در زمینه خدمات سرمایه‌‌گذاری در حوزه‌های املاک و ارز دیجیتال فعالیت مستقیم دارد.

او یکی از اهداف این شرکت در حوزه‌های مالی و بانکی را ارائه رمز‌ارزی برای برطرف کردن مشکلات مرتبط با حوالجات بازرگانان و تجار خواند و خاطرنشان کرد: به این منظور در حال حاضر و بر روی توکنی به اسم "شباکوین" هستیم که تحت‌عنوان ارز دیجیتال ارائه خواهد شد. همچنین با راه‌اندازی صرافی آنلاین شابکس و ارائه ارز دیجیتال شباکوین تحت عنوان توکن‌های سرمایه‌گذاری، مشغول ارائه این ارز به مردم هستیم.

عامریان ادامه داد: ما با جمع‌آوری سرمایه‌های خرد مردم، تلاش می‌کنیم تا یک سرمایه‌گذاری کلان داشته باشیم تا بازدهی مناسبی برای آنان به دنبال داشته باشد؛ به همین منظور شرکت شبا زمینه و موقعیتی را فراهم کرده است تا علاقمندان در صندوق‌های سرمایه‌گذاری ما اقدام به خرید سهام کرده  و از سود حاصله بهره ببرند.

 

ارسال نظر:

سهام عدالت
بورس اوراق بهادار
کارگزاری ها
عرضه اولیه
فرابورس
بورس کالا
بورس انرژی
تحلیل های بورسی
‍‍‍