کدخبر : 2405

شهروند مصری 5 روز پس از پیش‌بینی‌اش درباره پایان عمر خود درگذشت.

مرگ یک شهروند مصری به شکل ناگهانی آن هم تنها ۵ روز از پیش بینی آن، سبب ایجاد ناراحتی در شبکه‌های اجتماعی شد وتعجب رسانه‌ها را برانگیخت.

 

خبرداغ:اعتراف جنجال مهراد جم از رابطه پنهانی با ساراونیکا

 

 

این شهروند مصری که «نور رشاد» نام دارد، مجموعه‌ای از عکس‌های خود را از طریق حساب کاربری خود در فیسبوک و در حالی که داخل تابوتی چوبی خوابیده بود، به شکل فردی که مُرده است، منتشر کرد و زیر آن نوشت: «ان شا الله به زودی» سخنی که در واقع به معنای پیش بینی مرگ خود قلمداد شده است.

این مرد مرگ خود را پیش بینی کرده بود / شوخی که به مرگ رسید + عکس

اما نکته جالب توجه اینجاست که این شهروند مصری تنها ۵ روز پس از نوشتن این پست که در ابتدا میان او و دوستانش حالت شوخی داشت، فوت می‌کند.

بر پایه این گزارش، نام نور رشاد پس از اعلام  مرگ  وی، در صدر رسانه‌ها و  شبکه‌های اجتماعی  در مصر قرار گرفت و در مقابل، «عماد شقیق نور» جزئیات عجیبی را در خصوص مرگ برادرش به شکلی غیر عادی و ناگهانی منتشر کرد.

آخرین لحظات عمر شهروند مصری چگونه گذشت؟

برادر وی در این خصوص گفت: او از سر کار برگشت و به مادرم گفت قفسه سینه اش درد می‌کند. سپس دچار برخی عوارض شد و پیش از انتقال به بیمارستان فوت کرد.

برادر وی در ادامه اعلام کرد: ما به بیمارستان مراجعه کردیم و نخستین چیزی که پزشکان انجام دادند، این بود که قفسه سینه او را فشار دادند و آمپول‌های بسیاری زدند تا بتوانند او را احیا کنند؛ اما او حرف نمی‌زد، حرکت نمی‌کرد و چشمش ایستاده بود.

او در ادامه اذعان کرد که وی در تمام طول عمر از هیچ  بیماری  رنج نمی‌برد.

برادر وی گفت: ما در حالت گیجی به سر می‌بریم و نمی‌دانستیم که او می‌خواهد از میان ما برود. او احساس کرده بود که می‌خواهد بمیرد؛ بنابراین این تصاویر را از خود منتشر کرد.

منبع :رکنا

ارسال نظر:

سهام عدالت
بورس اوراق بهادار
کارگزاری ها
عرضه اولیه
فرابورس
بورس کالا
بورس انرژی
تحلیل های بورسی
‍‍‍