کدخبر : 2395

فال روزانه سه شنبه 18 آذر را در ادامه مطلب مشاهده میکنید محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

فال متولدین 19 آذر

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در طول سال‌های عمرتان بیشتر از‌ حد به فکر خودتان بوده‌‌اید و اهمیتی به اطرافیان نداده‌اید. در سالی که با تولدتان آغاز می‌شود این رویکرد را تغییر دهید و با توجه بیشتر به دوستان و آشنایان به آنها ثابت کنید که همیشه به فکرشان هستید. بهمن و اسفند امسال با انرژی زیادی روبرو خواهید شد و خستگی به تن شما راه پیدا نمی‌کند. از این شرایط نهایت استفاده را ببرید و تا می‌توانید کار کنید. فروردین و اردیبهشت سال آینده با فرصت‌های زیادی برای شادی و تفریح روبرو خواهید شد. این فرصت‌ها را به فال نیک بگیرید و در کنار دوستان و آشنایان حسابی تفریح کنید. شهریور ماه سالی که از راه می‌رسد یکی از دوستان از شما درخواست کمک دارد به سینه این فرد دست رد نزنید و هر کاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای ایشان انجام دهید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با خاطره‌های خوش به پایان برسانید و در این سال به گونه‌ای رفتار کنید تا به الگویی درخشان برای سال‌های آینده عمرتان تبدیل شود.

فـال روزانـه - Daily Omen

ترس‌های بی‌جا را کنار بگذارید و جویای موفقیت و پیشرفت باشید. هزینه‌های زندگی شما سربه‌فلک گذاشته و حساب‌و‌کتاب خرج‌های‌تان از دست شما دررفته است. ادامه این وضعیت اصلا به صلاح شما نیست و از امروز تصمیم بگیرید که مدیریت بیشتری بر خرج‌ها داشته باشید و اجازه ندهید هزینه‌های زندگی کمر شما را خم کند. تمرکز بیشتری به انجام کارهای جدید و خلاقانه اختصاص دهید. احساس عاشقانه‌ای که دارید را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان به اشتراک بگذارید. به فراگیری علم و دانش ادامه دهید و مطمئن باشید که زحمت‌های شما بی‌نتیجه نخواهد ماند. فرصتی در طول روز پیدا می‌کنید تا به انجام کارهای موردعلاقه‌تان مشغول شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز را با ورزش و تحرک آغاز کنید و بیشتر از همیشه به فکر سلامتی‌تان باشید. به پند و اندرز بزرگ‌ترهای فامیل گوش فرا دهید. همسر یا عشق‌زند‌گی‌تان عشق بی‌پایانی به شما دارد و این عشق را امروز با رفتار و گفتار ثابت می‌کند. امروز فردی در محل کار یا همسایه‌ها نقشه شومی برای شما کشیده و می‌خواهد آبرو و اعتبار‌تان را زیر سوال ببرد، اجازه چنین کاری را به این فرد ندهید و به ایشان ثابت کنید که آبروی‌تان را از سر راه گیر نیاورده‌اید. اعضای خانواده امروز برای اینکه وقتی را با آنها سپری نمی‌کنید از شما گله‌مند خواهند شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امید خود به زندگی را از دست ندهید و به خاطر داشته باشید که پایان شب سیه، سفید است. به لحاظ مالی روز خوبی را در پیش دارید و وضعیت مالی‌تان ثبات پیدا می‌کند. فرصت‌های زیادی برای افزایش درآمد پیش‌روی شما قرار دارد. کارهای عقب‌مانده را انجام دهید. بار مشکلات را به تنهایی به دوش نکشید و غصه‌هایی که در دل نهان کرده‌اید را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان درمیان بگذارید. به جلسه‌کاری یا مراسم مهمی دعوت هستید، در این مراسم نکته‌های بسیار جالبی برای افزایش مهارت‌های شما مطرح می‌شود، این نکته‌ها را در گوشه‌ای یادداشت کنید و برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر از نکته‌هایی که امروز فرا گرفته‌اید کمک بگیرید. فرصتی پیدا می‌کنید تا به همراه اعضای خانواده برای خرید بیرون بروید و لحظه‌های شادی را در کنار هم سپری نمایید.

فـال روزانـه - Daily Omen

بدرفتاری با همسر یا عشق‌زندگی‌‌تان را کنار بگذارید. روز خوبی را برای افزایش درآمد در پیش دارید به شرط اینکه به فکر شکار لحظه‌های پرمنفعت باشید. با اتفاق غیرمنتظره‌ای در محل‌کار یا منزل روبرو خواهید شد. اهل گفتگو و هم‌صحبتی با اطرافیان نیستید و سکوت را به گفتگوهای بیهوده ترجیح می‌دهید، این روحیه اشکالی ندارد به شرط اینکه کم و گزینه بگویید و از اظهار نظر‌های مفید و سودمند در میان جمع غافل نشوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز فقط به نکته‌های مثبت زندگی نگاه کنید و منفی بافی را کنار بگذارید. سودسرشاری از منبع پولی که پیش‌ از این سرمایه‌گذاری کرده‌اید روانه حساب بانکی‌تان می‌شود. بار نگرانی‌ها را به تنهایی به دوش نکشید و غصه‌های خود را با یکی از دوستان صمیمی‌تان درمیان بگذارید. غصه اشتباهات گذشته را نخورید و به خاطر داشته باشید که انسان جایزالخطا است. با شرکت در دوره‌های آموزشی، فکری به حال افزایش مهارت و توانایی‌های خود بردارید. کار مهمی که آغاز کرده‌اید را به هر قیمتی که شده به پایان برسانید. اجازه ندهید مشکلات اعضای خانواده در رابطه شما با همسر یا عشق‌زندگی‌تان تاثیر بگذارد.

فـال روزانـه - Daily Omen

احساس می‌کنید که مانند گذشته قوی و تندرست نیستید و همیشه احساس ضعف و خستگی می‌کنید. دلیل این وضعیت در کم‌تحرکی و ورزش‌نکردن نهفته است، در نتیجه از امروز فرصتی را برای ورزش کنار بگذارید و با استمرار در ورزش و تحرک، جلوی ضعف و خستگی را بگیرید. یکی از اعضای خانواده به دستاورد مهمی رسیده و به ایشان افتخار می‌کنید. بر این باور هستید که همسر یا عشق‌زندگی‌تان شما را عاشقانه دوست دارد، اما آتش محبت عشق‌زندگی‌تان به شما از چیزی که فکرش را می‌کنید بیشتر است و امروز اتفاقی خواهد افتاد و این اتفاق باعث می‌شود تا به محبت عمیق و بی‌پایان عشق‌زندگی‌تان پی ببرید. دوستان ناباب را کنار بگذارید و با نشست‌و‌برخاست با افراد صالح و درستکار، آینده خود را تضمین نمایید.

فـال روزانـه - Daily Omen

یکی از اطرافیان شما امروز به موفقیتی چشمگیر دست میابد و باعث افتخار شما می‌شود. رویکرد بلند‌مدتی برای سرمایه‌گذاری داشته باشید و عجله نکنید. با دوستانی که مدت‌ها است خبری از آنها نداشتید تجدید دیدار کنید. عشق بی‌پایانی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید، اما محبت خود را به زبان نمی‌آورید و این وضعیت باعث شده تا عشق‌زندگی‌تان احساس کند که مانند سابق ایشان را دوست ندارید، قبل از اینکه این وضعیت زمینه سردی و دلخوری ایشان را فراهم کند، امروز عشق‌بی‌پایان خود را نثار عشق‌زندگی‌تان کنید و از امروز به خودتان قول بدهید که عشق خود را در رفتار و گفتار نشان دهید. در کنار کارهای روزمره که همیشه انجام می‌دهید، کارهای غیرمنتظره دیگری نیز دارید و سرتان حسابی شلوغ خواهد شد. اما اصلا نگران نباشید چرا که انرژی لازم را برای به پایان رساندن کارهای امروز پیدا می‌کنید. کار ناتمامی دارید و به‌رغم این‌که این کار را باید در موعد مقرر انجام دهید، حوصله انجام این کار را ندارید و انجام آن را پشت گوش می‌اندازید، این وضعیت اصلا به صلاح شما نیست و در اولین فرصت این کار را به پایان برسانید. از فرصتی که برای استراحت در اختیارتان قرار گرفته، نهایت استفاده را ببرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

مدتی است که در بستر بیماری افتاده‌اید و حال‌و‌روز خوشی ندارید، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که این بیماری ادامه پیدا نمی‌‌کند و در طول چند روز آینده، بهبودی کامل حاصل خواهد شد. احتمال زیادی وجود دارد که با انجام کار ناشایستی زمینه دلخوری پدر یا مادر یا بزرگان فامیل را فراهم کنید. یکی از اعضای خانواده که احتمالا برادر شما است، امروز به کمک‌تان نیاز دارد. روابط پنهانی که با فردی دارید کنار بگذارید و بیشتر به فکر آبروی خود باشید. راحت‌تر از چیزی که فکرش را بکنید کارهای روزانه را به پایان خواهید برد. دخالت‌های بی‌جای اعضای خانواده همسر یا عشق‌زندگی‌تان را بی‌پاسخ نگذارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

پولی که مدت‌ها است اندوخته‌اید امروز برای حل مشکلی به کمک‌تان می‌آید. اعمال‌نظرهای مستبدانه را کنار بگذارید و به اطرافیان اجازه ندهید که خودشان برای سرنوشتی که در پیش‌رو دارند تصمیم بگیرند. فرد از خدا بی‌خبری می‌خواهد میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان فاصله بیاندازد، قبل از اینکه این فرد برنامه‌های خود را عملی کند، ایشان را شناسایی کنید و به وی ثابت نمایید که هیچ‌چیزی بین شما و عشق‌زندگی‌تان فاصله نخواهد انداخت. با مشکلی در محل‌کار روبرو می‌شوید و برای حل این مشکل از هوش و ذکاوت سرشار خود کمک بگیرید. سفری در پیش دارید و از این سفر با کوله‌باری از تجربه باز خواهید گشت. همسر یا عشق‌زندگی‌تان به وفاداری شما مشکوک شده است.

فـال روزانـه - Daily Omen

به جای اینکه به انجام کارهای عملی و قابل اجرا فکر کنید، همیشه به فکر انجام کارهای غیرممکن و دشوار هستید، از آنجایی که سنگ سنگین، حکایت از انجام ندادن کارها دارد، از امروز به خودتان قول بدهید که فکر به انجام کارهای غیرممکن را کنار بگذارید و به انجام کارهای ممکن و شدنی فکر کنید. فرصتی چشمگیر برای سرمایه‌گذاری و افزایش درآمد پیدا می‌کنید. روی موفقیت یکی از اعضای خانواده حساب‌ باز کر‌ده‌اید و توقع‌های زیادی از ایشان دارید، اما امروز به این نتیجه می‌رسید که این توقع‌ها بی‌جا است و نباید انتظار بیش‌ازحدی از این فرد داشته باشید و او را تحت فشار قرار دهید. با اتفاق فرخنده‌ای در رابطه با همسر یا عشق‌زندگی‌تان روبرو خواهید شد. کارها آن‌گونه که انتظار دارید پیش نمی‌رود و امروز دردسرهای زیادی را شاهد خواهید بود. اجازه ندهید شک و تردید، مشکلی برای تصمیم‌های مهم زندگی‌تان ایجاد کند. روز خوبی را برای معاشرت با مردم آغاز نکرده‌اید. فرصتی پیدا می‌کنید تا به جای وقت‌گذرانی با اطرافیان، با خودتان خلوت کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

به خاطر داشته باشید که راز جوانی و شادابی در ورزش و تحرک نهفته‌است. امروز بهترین زمان برای سرمایه‌گذاری و رسیدن به سودی چشمگیر است. کالای گران‌بهایی که مدت‌ها است به فکر خرید آن هستید را امروز سفارش دهید. به لحاظ کاری روز خوبی را در پیش دارید و با مشکلی مواجه نخواهید شد. ایده‌های زیادی در ذهن دارید اما تاکنون برای انجام این ایده‌ها آستین بالا نزد‌ه‌اید، امروز زمان مناسبی است که به ایده‌های خود جامه عمل بپوشانید.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز خوبی را برای سرمایه‌گذاری آغاز نکرده‌اید و امروز به نفع شما است که از هرگونه سرمایه‌گذاری و تجارت دوری کنید. فرصتی پیدا می‌کنید تا با همسر یا عشق‌زندگی‌تان برای گردش و تفریح بیرون بروید و لحظه‌های عاشقانه‌ای را تجربه نمایید. عازم سفر کاری هستید و به رغم اینکه شرایط برای سفر مهیا نیست، چاره‌ای ندارید به غیر از اینکه رخت سفر بر تن کنید و مسافرت بروید. اما خطرهای این مسافرت را به جان بخرید و مطمئن باشید که به لحاظ کاری دستاورد مهمی را از این سفر به ارمغان خواهید آورد. قصد انجام کار مهمی دارید اما بهتر است قبل از انجام این کار با پدر یا مادر یا بزرگ‌ترهای فامیل مشورت کنید. توانایی‌های‌تان را ارزیابی کنید و به فکر بهبود نقاط ضعف خود باشید.

ارسال نظر:

سهام عدالت
بورس اوراق بهادار
کارگزاری ها
عرضه اولیه
فرابورس
بورس کالا
بورس انرژی
تحلیل های بورسی
‍‍‍