کدخبر : 2038

دختر فریب خورده که به روی صورت خواهر پسر مورد علاقه اش اسید پاشیده و موجب مرگ وی شده بود با پرداخت دیه توانست رضایت اولیای‌دم را جلب کند و به زندگی برگردد.

آیدین پس از  تجاوز  به پریسا در یک  خلوت عاشقانه  او را رها کرد و این دختر تهرانی برای انتقام از او دست به اقدام هولناکی زد.

به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، اوایل پاییز سال ۹۳ زن جوانی به نام آزاده در حالی که سر و صورتش به شدت سوخته بود به بیمارستانی در  شهرری  منتقل شد. وی که به سختی صحبت می کرد تحت درمان قرار گرفت و به ماموران پلیس گفت از سوی دختر جوانی به نام پریسا مورد حمله قرار گرفته و به سر و صورتش  اسید پاشی  شده است .

وی در تشریح جزئیات ماجرا گفت :من در خانه بودم که دختر جوانی همراه خواهرش مقابل در خانه مان آمد و گفت مدتی قبل با برادرم آشنا شده و برادرم او را فریب و آزار داده است .او می گفت برادرم از او عکس و فیلم تهیه کرده و حالا نشانی برادرم را میخواهد.

اقدام شیطانی با پریسا در خلوت عاشقانه / آزاده نمی دانست آیدین نامردی کرده است

اسید پاشی هولناک روی صورت دختر جوان

وی ادامه داد: دختر جوان که پریسا نام داشت شروع به فحاشی کرد و به پدر و مادرم ناسزا گفت. من سعی کردم او را آرام کنم اما نشد.او در یک لحظه ظرفی که حاوی اسید بود را از کیفش بیرون آورد و به سر و صورتم پاشید .

به دنبال اظهارات این زن ردیابی دختر  اسیدپاش  و خواهرش آغاز و آنها بازداشت شدند .

اعتراف به اسیدپاشی کینه جویانه

پریسا به  اسیدپاشی  کینه جویانه اعتراف کرد و گفت : مدتی قبل با پسر جوانی به نام آیدین آشنا شدم.او به من ابراز علاقه کرد و گفت قصد ازدواج دارد .او با حرف هایش مرا فریب داد .وقتی به او علاقمند شده بودم مرا به تله شیطانی انداخت و آزارم داد و چند روز بعد یکباره ناپدید شد.

دختر جوان ادامه داد: آیدین از من عکس و فیلم سیاه تهیه کرده بود و من می ترسیدند عکس‌ها را پخش کند و آبرویم را ببرد .من و خواهرم با تلاش زیاد توانستم نشانی خانه خواهر آیدین را پیدا کنیم .آنروز ما مقابل خانه آزاده رفتیم.من فکر می‌کردند چون او خودش هم یک زن است حرفم را بهتر متوجه می شود .من از آزاده کمک خواستم و به او گفتم نشانی از برادرش به من بدهد تا با او صحبت کنم .اما او مرا در این ماجرا مقصر دانست و گفت من به خواسته خودم با برادرش دوست شده ام .ما با هم درگیر شدیم و من برای ترساندن او مایع شوینده ای را که در کیف داشتم بیرون آوردم و به صورتش پاشیدم .اما خواهرم دستی در این ماجرا نداشت.

به دنبال اعتراف های دخترجوان وی با قرار وثیقه آزاد شد.

آزاده که به شدت دچار سوختگی شده بود تحت درمان قرار گرفت اما دو سال بعد به خاطر عوارض ناشی از سوختگی جان سپرد .

با مرگ دلخراش این زن اولیای دم بار دیگر از پریسا شکایت کردند و برای وی حکم قصاص خواستند.به این ترتیب دختر جوان بار دیگر بازداشت شد و پای میز محاکمه ایستاد .

درخواست قصاص

در جلسه دادگاه مادر قربانی در حالی که اشک می ریخت گفت :دخترم بعد از اسیدپاشی سختی زیادی کشید .معده و مری دخترم دچار سوختگی شدید شده بود و حتی نمی توانست غذا بخورد .او حدود دو سال با مرگ دست و پنجه نرم کرد و سپس جان سپرد. من برای دختر اسیدپاش قصاص می می خواهم.

سپس پریسا به دفاع پرداخت و به اسیدپاشی اعتراف کرد.

وی گفت قصد کشتن خواهر آیدین را نداشته اما برای ترساندن وی مایع شوینده را از کیفش بیرون آورده و روی صورت آزاده ریخته است.

در پایان جلسه قضات دادگاه با توجه به مدرک های موجود در پرونده پریسا را به قصاص محکوم کردند. حکم صادره در دیوان عالی کشور تحت رسیدگی قرار داشت که پریسا ‌توانست با پرداخت دیه رضایت اولیای دم را جلب کند .

دختر اسیدپاش با رضایت اولیای دم به زندگی برگشت

پریسا در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان  تهران  از جنبه عمومی جرم پای میز محاکمه ایستاد .

وی گفت: باور کنید بدبختیهای من از روزی شروع شد که با پسر جوان آشنا شدم. او با حرف‌هایش مرا فریب داد و در حالی که به او علاقمند شده بودم به من تعرض کرد. من آنروز مقابل خانه خواهرش رفته بودم تا نشانی از آیدین پیدا کنم. من می خواستم با او صحبت کنم تا عکس و فیلم ها را پخش نکند اما خواهرش با حرفهایش موجب شد عصبانی شوم.

وی در حالی که سرش را پایین انداخته بود گفت :من و خانواده ام تلاش زیادی کردیم تا توانستیم رضایت اولیای دم را جلب کنیم .من در مدتی که زندان هستم سختی زیادی کشیدم و حالا از قضات دادگاه تقاضا دارم در مجازاتم تخفیف قائل شوند تا زودتر آزاد شوم.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.

منبع :رکنا

آنچه دیگران می خوانند:
ارسال نظر:

سهام عدالت
بورس اوراق بهادار
کارگزاری ها
عرضه اولیه
فرابورس
بورس کالا
بورس انرژی
تحلیل های بورسی
‍‍‍