کدخبر : 1703

با شروع معاملات امروز بازار سهام در حالی که شاخص کل در ابتدای معاملات بیش از ۱/۵ درصد رشد کرد اما با ادامه روند معاملات و بازگشایی شپنا و تاپیکو عرضه در بازار سهام زیاد شد و شاخص کل در نهایت با صعود بیش از نیم درصد به کار خود پایان داد.

به گزارش رصدبورس ، بعد از بازگشایی نمادهای تاپیکو و شپنا عرضه در بازار سهام زیاد شد و هر چند شاخص کل منفی نشد اما عقبگرد کرد و رشد شاخص کمتر از روز گذشته بود. روند بازار سهام فردا چگونه خواهد بود؟

مهدی رضایتی، کارشناس بازار سرمایه در رابطه با روند بازار فردا گفت: ارزش معاملات امروز بازار سهام خوب بود. رشد بازار اگرچه شارپی نیست اما به نظر می‌رسد که روند تعادلی به بازار بازگشته و این روند ادامه‌دار است. باید توجه کرد که روند تعادلی در بازار بهتر از رشد شارپی است، زیرا در روند تعادلی بازار سهام کف‌سازی می‌کند و برای رشد آماده می‌شود.

این کارشناس درباره روند بازار فردا هم گفت: پیش‌بینی می‌شود که بازار فردا هم متعادل باشد. البته احتمالا نوسان کوچکی وجود داشته باشد و بازار چندان درگیر صف فروش یا خرید نباشد.

این کارشناس در رابطه با ادامه روند بازار سهام گفت: روند بازار سهام نوسانی است و قیمت دلار، افزایش نرخ‌های جهانی و داخلی به نوعی به نفع بازار سهام است اما فعلا نمی‌شود زمان پایان روند نوسانی بازار سهام را پیش‌بینی کرد اما روند بازار در مجموع مثبت است.

منبع :تجارت‌نیوز

ارسال نظر:

سهام عدالت
بورس اوراق بهادار
کارگزاری ها
عرضه اولیه
فرابورس
بورس کالا
بورس انرژی
تحلیل های بورسی
‍‍‍