کدخبر : 1668

سهام عدالت امروز هم‌زمان با رشد شاخص کل و نمادهایی چون فولاد، فملی، شتران، وتجارت و وبصادر بیش از ۲/۵ درصد رشد کرد و ارزش آن به ۱۱ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان رسید.

به گزارش رصدبورس، هم‌زمان با رشد شاخص کل ارزش سهام عدالت نیز حدود 2/5 درصد رشد کرد و به 11 میلیون و 320 هزار تومان رسید.

اگرچه ارزش سهام عدالت در چند ماه گذشته روند نزولی داشته اما ارزش آن حداقل نسبت به چند روز گذشته افزایش یافته است. چراکه ارزش سهام عدالت به ۱۰ میلیون تومان هم رسید.

فروشندپان سهام عدالت نیز از دیرکرد پرداخت پول سهام عدالت گله‌مندند و گاه حتی 5 ماه برای دریافت پول سهام عدالت خود صبر کرده‌اند اما هنوز پولی به حساب آنها واریز نشده است.

با این حساب ارزش 60 درصد سهام عدالت قابل فروش به 6 میلیون و 792 هزار تومان و 30 درصد آن به 3 میلیون و 396 هزار تومان رسید.

نمادهای فارس، شتران و شپنا افزایش سرمایه داشتند و قیمت هر سهم‌ آنها بعد از افزایش سرمایه نصف شده است و قرار بوده تا تعداد سهم‌های این نمادها در پرتفوی سهامداران عدالت دو برابر شود اما هنوز در پرتفوی سهامداران اعمال نشده است، در صورتی که افزایش سرمایه این نمادها اعمال نشود ارزش سهام عدالت حدود 9 میلیون تومان خواهد بود.

منبع :تجارت‌نیوز

ارسال نظر:

سهام عدالت
بورس اوراق بهادار
کارگزاری ها
عرضه اولیه
فرابورس
بورس کالا
بورس انرژی
تحلیل های بورسی
‍‍‍