کدخبر : 1636

مرد جوان که فکر می کرد همسرش به او خیانت کرده در جاده چالوس دست به قتل خونین زنش با ضربات چاقو در خودرویش زد.

عصر 26 شهریور امسال مرد 34 ساله ای به نام امین که از زخمی شده بود در بیمارستان ادعا کرد که با همسرش در مسیر جاده چالوس بودند که 4 جوان سوار بر 2 موتور جلوی راه آنها را گرفته و با چاقو به جانشان افتادند که در این سناریوی همسرش به قتل رسیده و خودش نیز زخمی شده و وسایل شخصی ام به سرقت رفته است.

بدین ترتیب تیمی از ماموران پلیس کرج که در محل حمله مردان موتور سوار در جاده چالوس حضور پیدا کرده بودند تحقیقات فنی را آغاز کردند و مشاهده کردند زن جوان از ناحیه گردن و پهلو و سینه هدف ضربات چاقو قرار گرفته و در دم جان باخته است.

افشای یک جنایت با بررسی دقیق صحنه جرم

ماموران پلیس کرج در بررسی های پلیسی در صحنه جرم با توجه به اینکه ضربات بیشتر به ناحیه راست زن جوان قرار گرفته و ضربات روی گردن امین سطحی بود احتمال می رفت که ضربات را از سمت راننده که همان امین شوهر او است به او وارد کرده به ادعاهای امین مشکوک شدند ، ماجرای حمله 4 جوان موتور سوار را یک داستانسرایی برای گمراه کردن پلیس دانستند.

امین به عنوان مظنون اصلی این جنایت در حالیکه در بیمارستان مرخص شده بود به ماموران گفت: من و همسرم اختلافی نداشتیم و زندگی خوبی داشتیم تا اینکه عصر 26 شهریورماه با همسر به سمت جاده چالوس می رفتیم که ناگهان 4 جوان جلو ما را گرفتند و به قصد سرقت ما را هدف ضربات چاقو قرار دادند که همسرم در این ماجرا کشته شد.

شکایت خانواده زن جوان از داماد

در حالیکه امین تنها مظنون پرونده در بیمارستان بود خانواده زن جوان با حضور در دادسرای ناحیه کرج اعلام کردند که که دامادشان بارها دخترشان را تهدید کرده بود که با یک نفر ارتباط دارد و به همین خاطر او را تهدید به مرگ کرده بوده است و چندبار نیز امین، زنش را کتک زده است.

اعتراف به همسرکشی

امین پس از مرخص شدن از بیمارستان وقتی پیش روی بازپرس پرونده قرار گرفت در همان ابتدا به قتل زنش اعتراف کرد و گفت:7 سال قبل با همسرم ازدواج کردم و از همان روزهای نخست با هم اختلاف داشتیم و مدتی بود فکر می کردم همسرم با کسی در ارتباط است.

وی افزود: روز قتل داخل خودرو بودیم از خانه پدرزنم که در کرج است بیرون آمده بودیم و در نزدیکی تهران بودیم که داخل خودرو با هم بحث کردیم که در یک لحظه عصبانی شدم و با 6 ضربه چاقو همسرم را به قتل رساندم و برای صحنه سازی نیز خودم را زخمی کردم تا راز این جنایت فاش نشود.

با توجه به اینکه صحنه قتل در استان تهران رقم خورده است بازپرس دادسرای ناحیه یک کرج با صدور عدم صلاحیت، پرونده را به دادسرای امور جنایی تهران ارجاع کرد.

بنا بر این گزارش، بازپرس واحدی از شعبه 11 دادسرای امور جنایی تهران پس از تحقیقات ابتدایی دستور داد تا متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گیرد.

منبع :رکنا

 

ارسال نظر:

سهام عدالت
بورس اوراق بهادار
کارگزاری ها
عرضه اولیه
فرابورس
بورس کالا
بورس انرژی
تحلیل های بورسی
‍‍‍