کدخبر : 3018

یکی از ستاره های استقلال مورد حادثه بسیار بدی قرار گرفت که در ادامه خبر به بررسی این اتفاق می پردازیم.

احمد مددی مدیرعامل باشگاه  استقلال  در جریان حمله وحشیانه به بازیکن جوان  استقلال  قرار گرفته و با اظهاراتش تأکید کرده است که حتماً باید با مقصران قضیه برخورد قاطع و قانونی صورت بگیرد.

یکی از بازیکنان جوان تیم جوانان  استقلال  چند روز قبل با سرپرست خود دچار مشکل شد و به همین خاطر تماس‌هایی برقرار شده تا مانع از ورود این بازیکن به خوابگاه گردد! از طرفی دیگر، بازیکن مورد نظر که حاضر به عذرخواهی از سرپرست نشده بود، مورد حمله وحشیانه افراد ناشناس قرار گرفت و مضروب شد.اتفاقی بسیار تلخ که حتماً باید به طور ویژه مورد بررسی قرار گرفته و در صورت لزوم، علاوه بر خود باشگاه استقلال، وزارت ورزش و فدراسیون  فوتبال  نیز وارد عمل شوند.

 

حمله ارازل و اوباش به بازیکن جوان استقلال

گروهی از مسئولان استقلال مأمور پیگیری داستان مورد نظر شده‌اند. مدیران باشگاه حاضر به مصاحبه نشدند ولی اصل اتفاق را تأیید کردند و گفتند حدوداً یک ساعت پس از اینکه واقعه مورد نظر رخ داد، آنها به طور کامل در جریان امر بودند و یک اکیپ ویژه را مأمور بررسی ماجرا کرده‌اند. البته استقلالی‌ها مدعی‌اند بازیکن مورد نظر تهدید شده ولی بحث ضرب‌وشتم، آن‌طور که باید جدی نبود و این بازیکن نیازمند حضور در بیمارستان نشده است.

ظاهراً احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال نیز در جریان این قضیه قرار دارد و تأکید کرده حتماً باید با مقصران قضیه برخورد قاطع و قانونی صورت بگیرد.

 

در مورد باشگاه استقلال

باشگاه استقلال

 تیمی که امروز به نام باشگاه فرهنگی - ورزشی استقلال ایران شناخته میشود یکی از قدیمی ترین تیمهای فوتبال ایران است که افتخارات زیادی را یدک می کشد. اگر ثبت رسمی این باشگاه را با نام "استقلال" تولد اسمی آن بدانیم، مرتکب اشتباه بزرگی شده ایم چرا که اگر به دنبال واقعیت تشکیل این مجموعه باشیم، باید به زمان خیلی گذشته برگردیم، زمانی که ورزش فوتبال از جایگاه ویژه ای در ایران برخوردار نبود.

 در سال 1323 تعدادی از دوچرخه سواران با سابقه که عناوین قهرمانی کشوری را در اختیار داشتند، تصمیم گرفتند با ایجاد مرکزی برای گردهمایی دوستانه، پایه های یک تشکل صنفی را برپا کنند. این مرکز، مکان تصمیم گیری و سازماندهی در مورد امور مرتبط به دوچرخه سواری بود. اغلب این دوچرخه سواران نظامی و دانشجو بودند و نام دفتر مرکزی خود را "کلوپ دوچرخه سواران" انتخاب کردند.

در ابتدا تنها رشته فعال باشگاه، دوچرخه سواری بود. اما در مدت زمان بسیار کوتاهی ورزشهای والیبال، بسکتبال، وزنه برداری، کشتی، پینگ پنگ، شنا و فوتبال نیز فعالیت خود را در باشگاه دوچرخه سواران آغاز کردند. هنوز چهار سال از تشکیل تیم فوتبال دوچرخه سواران نگذشته بود که پرویز خسروانی در سال 1328 امتیاز باشگاه دوچرخه سواران را به نام خود به ثبت رساند و این تیم به "تاج" تغییر نام پیدا کرد. طبق سوابق وا اسناد موجود، تاریخ تغییر نام باشگاه به "تاج"، اول اسفندماه سال 1328 هجری شمسی می باشد.

استقلال افتخارات فراوانی را برای میلیونها هوادار خود و فوتبال ایران به ارمغان آورد که تاکنون نه تنها در ایران، در قاره کهن آسیا نیز کمتر باشگاهی موفق به کسب آن شده است. اگرچه اکنون بعضی از بنیانگذاران و بازیکنان اولیه و بسیاری از هواداران سالیان گذشته این باشگاه روی در نقاب تیره خاک کشیده اند ولی خدمت و تلاشها و از خود گذشتگی های پیشکسوتان وبازکنان استقلال هر یک همچون بنای یادبودی برای نسل جدید خود نمایی می کند.

ارسال نظر:

سهام عدالت
بورس اوراق بهادار
کارگزاری ها
عرضه اولیه
فرابورس
بورس کالا
بورس انرژی
تحلیل های بورسی
‍‍‍